Buradasın
Anasayfa > Haberler > Fortnite oyununun geliştirici ekibi, öne çıkan mücadele adaları hakkında konuştu

Fortnite oyununun geliştirici ekibi, öne çıkan mücadele adaları hakkında konuştu

Fortnite

Fortnite içerisinde oyuncular, kendi hayal güçlerini kullanarak, kendilerine ait bir ada oluşturabiliyordu. Şubat 2019 içerisine girmemiz ile birlikte de bu sistem hakkında yeni bir rapor verildi. Geliştirici ekip bu raporda, “Çarşamba günü yaptığımız duyuruda sizden yeni Mücadele Galerisi paralarının kullanıldığı adalar beklediğimizi söylemiştik. Artık oyun oluştururken adalarınızın çeşitli yerlerine para koyabileceksiniz.” dedi.

Fortnite içerisindeki adalara önemli güncellemeler geliyor

Açıklamalar, “7.40 güncellemesiyle birlikte paraları ilginç şekillerde kullanan oyunları öne çıkaracağız. 7. Sezon’un 11. hafta görevlerinden bir tanesi bu paraları kullanmakla ilgili olacak; böylece öne çıkan adanızı çok sayıda oyuncu görebilecek.” şeklinde devam etti. Geliştirici ekip bu noktada oyunculara karşı beklentiye girdi. İlk beklenti ise, “Oyununuza 10 adet para koyun. Paralarınızı, birbirinden farklı zorluk seviyelerine ayırarak dağıtın. Toplaması giderek zorlaşsın.” olarak açıklandı. İkinci beklenti ise, “Paraların hepsini toplamak isteyenler kıran kırana bir mücadeleye girmeli!” idi.

Beklentiler, “Her türden oyun kabulümüz. Herkese Açık, Labirent, Son Hayatta Kalan tarzı oyunlar yapabilir ya da tamamen yeni bir şey icat edebilirsiniz. Öne çıkan adaları seçerken adanızın ne kadar özgün ve eğlenceli olduğuna bakacağız; Oyununuzu yepyeni bir seviyeye çıkarın. Neler yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz! Sen de adanın öne çıkarılmasını istersen, Davranış Kurallarımıza https://www.epicgames.com/fortnite/pt-BR/news/creative-code-of-conduct?sessionInvalidated=true&lang=pt-BR uymaya dikkat etmeni bir kez daha hatırlatmak isteriz.” şeklinde devam etti.

Tüm bu açıklamalara bakacak olursak, oyunun geliştirici ekibi, oyuncuların daha fazla mücadele kullanmasını istiyor. Açıkçası bizler de bu düşüncelere katılıyoruz.


Benzer Başlıklar

Kaan Gezer
Video oyunları için yazılı içerik üreten birisi. Doğal olarak video oyunu oynamaktan da zevk alıyor. Ayrıca boş zamanlarında metal tarzında müzik de besteliyor ama bu besteler oldukça amatör.

Bir cevap yazın

Top